holdencaulfield

Durum: 8 - 0 - 0 - 0 - 21.07.2017 04:12

Karma: 32 - hızlı

2 yıl önce kayıt oldu. 1. Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

ege üniversitesi'ne gelmeyin diyen tip

binali yıldırım

fatih terim'in abartılmış bir balon olması

milan kariyeri 13 maç 8 galibiyet 2 mağlubiyet 3 beraberlik ile sonuçlanmıştır. aslında pek kötü görünmese de o yıllarda milan hem italyan futbolunda hem de avrupa futbolunda zirveye oynayan bir takımdı. zirveye oynayan klüpte 13 hafta da 5 hafta puan kaybederseniz kapıyı gösterirler. balon olduğuna katılıyorum. son 10 yılda (belki daha fazla) somut hiçbir başarısı olmayan, hükümet tarafından şişirilmiş balonlardan biri.

18 temmuz 2017 izmir yağmuru

bornova'da tatlı bir şekilde devam etmektedir.

türkiye'nin giderek araplaşması

türkiye'de bir kesmin giderek araplaşması daha doğru bir tespit olacaktır.

anıtkabir çevresinin imara açılması

yapılan imar planı değişikliği ile anıtkabire ait arazilerin konut ve kışla alanı olarak yeniden düzenlenmesi olayıdır.
kaynak: http://www.birgun.net/haber-detay/yeni-hedef-anitkabir-konut-izni-verildi-170203.html

ege üniversitesi'ne geleceklere tavsiyeler

üniversite olarak düşünülenin çok altındadır. çok takmayın ama zaten bir çoğunuz eğitim için değil izmir için geliyorsunuz. izmir'e gelecek olursanız diye bir kaç ufak tavsiye vereyim; toplu taşıma araçlarına sıra ile binin, yerlere çöp atmayın, toplu taşımada bağıra bağıra telefonla veya arkadaşınızla konuşmayın, bisiklet yolundan yürümeyin, insanlara saygılı olun, bunları yaparsanız cennete hoş geldiniz. eğer yok ben bunları yapmam falan diyorsanız ya gelmeyin ya da göreceğiniz tepkiye hazır olun.

küçük park

zorunda kalmadıkça gidilmemesi gereken yerdir. kafe ve barların bir çoğu bu alana sıkışmıştır, eğlenmek için gidersiniz fakat hep bir pişmanlıkla biter. ben en son hareket halindeki şahin marka otomobilin üstünde şınav çeken atletli bir elemanı gördükten sonra küçükparktan taşındım.

Toplam entry sayısı: 8

Henüz takip ettiği biri yok.