egeninincisi

Durum: 349 - 32 - 7 - 4 - 23.10.2020 23:21

Karma: 1395 - hızlı

1 yıl önce kayıt oldu. 1. Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 35

tapu iptal davası

tapu iptal davası; bir taşınmazın hukuka aykırı olarak tapuya tescili halinde tapu kaydının mahkeme aracılığıyla düzeltilmesi için açılan dava türüdür. bir mülkün miras ya da ticari akit yoluyla el değiştirmesi devredilen tapunun yetkili makamlar tarafından tescil edilmesine bağlıdır. yapılan tescil tapuyu devralanı o taşınmazın resmi sahibi olduğunu gösterse bile bazı durumlarda yapılan tescil işlemine itiraz edilebilir.

tapu iptal davası nasıl açılır?
muris muvazaası (mirastan mal kaçırma) nedeniyle
hukuki ehliyetsizlik nedeniyle
hata, hile, korkutma gibi irade bozuklukları sebebiyle
vasiyetnamenin geçersizliği sebebiyle
inanç sözleşmesine dayalı olarak
kazandırıcı zamanaşımı ve zilyetlik nedeniyle
hatalı kadastro tespiti nedeniyle
vekalet görevinin kötüye kullanılması nedeniyle vb. sebeplerle tapu iptal ve tescil davası açılabilir.

https://www.besler.av.tr/tapu-iptal-davasi-nasil-acilir-tapu-iptal-davalari-ne-kadar-surer/

elektronik sigara

elektronik sigara, normal sigaranın aksine duman yerine buhar üreten bir cihazdır. sigara içerisindeki tütün, yanarak duman üretirken elektronik sigarada buhar üretimini sağlayan parça atomizerdir. elektronik sigara içerisine konulan e-likit adındaki tatlandırıcıyı ısıtarak buhar haline getiren atomizer, havayla karışan bu buharı içinize çekerek sigara içiyor hissine kapılmanızı sağlar.

http://www.elektronikesigara.com

elektronik sigara

elektronik sigara, sigaraya karşı geliştirilmiş en ekonomik ve en sağlıklı seçeneklerden birisi olarak bilinmektedir. zira sigara, içeriğinde barındırdığı 4000 üzeri zararlı madde nedeniyle bir yıl içerisinde milyonlarca insanı, doğrudan neden olduğu hastalıklarla öldürmektedir.

http://www.iqosheetsmerkezi.com

tarot falı

günümüze kadar ilginin hiç kaybedilmediği tarot; gelecek hakkında fikir sahibi olabilmek ve davranışları doğru şekilde yönlendirebilmek için en iyi yöntem olarak öne çıkmaktadır. oldukça köklü bir tarihe sahip olması nedeniyle, her bir tarot kartının özel ve detaylı bir anlama sahip olduğu görülmektedir. tarot falı, yaşanacaklar hakkında çıkarımda bulunabilmek için çok sayıda kartın yorumlanmasını içermektedir...

http://www.tarotfali.net

çöp pöşeti

nejat plastik 1981 yılında pars temizlik unvanı ile üretim hayatına başlamış olup, daha sonra nejat plastik san. tic.ltd. şti. unvanı ile faaliyetlerine devam etmiştir. 40 yılı aşkın bir süredir sektöründe kaliteli üretimi ve uygun fiyatları ile hizmet vermektedir.
her geçen gün gelişmekte olan üretim teknolojisi, uzman kadrosu ve müşteri portföyü ile emin adımlarla ilerlemekte ve kaliteli ürünleri optimum fiyat politikası ile pazara kazandırmaya devam etmektedir. bugüne kadar kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız, bu prensiple, çevre dostu, yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünler arayan firmalara ulaşmak suretiyle sektördeki payını genişletmektedir.

https://www.nejatplastik.com.tr/

çöp torbası

çöp torbası çeşitlerinin tamamının üretimini yapmakta olan nejat plastik firmasının ürünlerini online platform'da son tüketiciye ulaştırmak amacı ile kurulmuş bir sitedir.

https://www.coptorbasi.com.tr/

twitter anket oylama

türkiye'de yoğun kullanım alanı bulunan twitter'da zaman zaman rekabeti arttıran ve görüş belirtilen anketler yer almaktadır. belli sürede tamamlanması beklenen anketlere verilen oy sonucu en çok oy olan seçenek ön plana çıkmaktadır.

https://sosyalmedyaevim.com/twitter/twitter-anket-oylama

porsche hayalini bitcoin ile gerçekleştirmek

thodex’te dev hediye festivali başladı
2017 yılında kurulan ve 2020 yılında abd’den aldığı fincen msb lisansıyla türkiye’nin ilk global kripto para borsası olan thodex, kullanıcılarına çekilişle 1 adet porcshe panamera ve yüzlerce teknolojik cihaz hediye ediyor.
siz de thodex’e ücretsiz üye olarak çekilişe katılma hakkı kazanabilirsiniz.

https://www.thodex.com/tr/cekilis

izmir implant diş

implant en basit haliyle yapay diş kökleridir. ağızdaki eksik olan dişlerin kalıcı olarak tamamlanması için yapılan bu işlemin en büyük avantajı yaşam boyu kullanılabiliyor olmasıdır. titanyum’dan yapılan bu malzeme uzman bir doktor tarafından yerleştirilmeli ve mutlaka steril bir ortamda işlemin yapılması gerekir. implant uygulama sonrasında 2–3 ay içerisinde bulunduğu yerde tam bir tutunma sağlar ve diş kökünün yerini alır. bu işlem sadece bundan ibaret değildir. bu köklerin yerine oturması sonrasında üzerine protez yerleştirilmesi gereklidir.

https://mynova.org/izmir-implant-dis/

zirkonyum izmir

daha ilkin tıbbın diğer alanlarında başarıyla uygulanan zirkonyumun, diş hekimliğinde porselen altyapısı olan metalin yerine kullanılması ile yeni bir çağ açılmış oldu. çünkü bu yeni zirkonyum alt yapılı porselen kaplamalar dişeti sorunu, alerji, koku yapmamasının beraberinde, fer aktarma ayrıcalığı ile doğal dişlere en yakın güzel duyu ve fonksiyonu yakalamamızı sağlıyor.

https://www.izmirzirkonyum.com/
  • /
  • 35
  • /
  • 31

tapu iptal davası


tarot falı


çöp pöşeti


çöp torbası


twitter anket oylama


porsche hayalini bitcoin ile gerçekleştirmek


izmir implant diş


zirkonyum izmir


mimar ve mühendislik


tadilat


  • /
  • 31
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 349

kredi

kredi, bir kimseye belirli bir süre sonra geri almak kaydıyla satın alma gücü sağlanması veya bu gücün devredilmesi olarak tanımlanır. bu sözü edilen nakdi kredi tanımıdır. ancak bankalar bir tüzel ya da gerçek kişi lehine garanti ve kefalet vererek de kredilendirme yapabilir. buna da gayrinakdi kredi denir.
http://finpuan.com/
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.