egeninincisi

Durum: 258 - 22 - 5 - 0 - 10.08.2020 17:52

Karma: 1031 - hızlı

1 yıl önce kayıt oldu. 1. Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 26

kıbrıs avukat

telefon dolandırıcılığı günümüzde en yaygın şekilde kullanılan dolandırıcılık türlerinden birisi olup, genelde ağzı laf yapan insanların rasgele yada bazı siteler veya veriler edinerek insanların telefon numaralarına ulaşarak telefon numaralarını çeşitli bahanelerle arayıp dolandırmaları eylemine denmektedir.çeşitli bahanelerle sizleri arayarak belirli bir yere para bırakmanızı veya birilerinin sizden gelip alacağı yönünde söylemlerle sizleri dolandırmaya çalışmaları telefon dolandırıcılığı kapsamına girmektedir. günümüzde en yaygın kullanılanı ise, komisermiş gibi davranarak insaları arayıp, aranan kişinin kimlik bilgilerinin başkası tarafından ele geçirildiğini söyleyerek, sizin kimlik bilgileriniz üzerinden çeşitli kredi kartları ve kimlik kartlarının çıkarıldığı hatta teror örgütlerinin eline geçirildiği söyleyerek sizden kimlik ve kredi kartlarınızın silinmesi için bankalardan kontör para ya da para transferi yapmanızı istemektedir. bu anlamda unutulmaması gereken birşey vardır ki hiç bir polis memuru kontor veya para talep etme gibi bir hakka sahip değildir. bu gibi durumlarda sakin olmanız gerekmekte ve telefonla aranıyorsanız ve size karşı taraf adınızı soyadınızı soruyorsa karşı taraftan emin olmadan kesinlikle doğru bilgi vermeyiniz.

http://www.doguabidin.com/

kıbrıs organic shop

türkiye ve kktc de yetişen/üretilen organik ürünleri sizlerle buluşturmak adına yola çıktık. öncelikli amacımız ise kktc'de organik ve doğal ürün yetiştirme ve tüketme farkındalığını oluşturmaktır. herkesin kendi adına fayda sağlayabileceği bir platform olan ccorganicshop.com, çiftçimizin/üreticimizin ürettiği ve yetiştirdiği ürünlerin pazarlanmasında ve tüketiciye ulaştırılmasında kolaylık sağlamaktadır.

https://ccorganicshop.com/

video octopus

kullanımı kolay, ücretsiz, hızlı ve güvenilir bir video indirme eklentisi olan video octopus ile dilediğiniz kalitede dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. video octopus sayesinde tarayıcı eklentisini kurduktan sonra oluşan renkli ahtapota tek bir tıklama ile videolarınızın tadını sonsuza dek çıkarabilirsiniz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/video-downloader-by-video/oacemiijpacmjnmhokeehdnhjbeeklod

buca çiçekçi

buca çiçekcim sizlere kaliteli çiçekleri uygun fiyatlar ile sunum yapıyor. buca çiçekcim bir 'çiçek lazım' markasıdır. sizlere ve sevdiklerinize özenle hazırladığımız birbirinden güzel çiçeklerimizi sevdiklerinize gönderiyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve aynı gün teslimat garantisi ile buca çiçek siparişi verebilirsiniz.

https://www.bucacicekcim.com/

gaziemir çiçekçi

gaziemir çiçekcim sizlere kaliteli çiçekleri uygun fiyatlar ile sunum yapıyor. gaziemir çiçekcim bir 'çiçek lazım' markasıdır. sizlere ve sevdiklerinize özenle hazırladığımız birbirinden güzel çiçeklerimizi sevdiklerinize gönderiyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve aynı gün teslimat garantisi ile gaziemir çiçek siparişi verebilirsiniz.

https://www.gaziemircicekcim.com/

morkombin.com

batı avrupa özellikle de almanya'ya eşarp ve şal modelleri satışı yapan e-ticaret sitesi.

https://morkombin.com/sal

nakit btc

neden https://ankarabtc.com/ ve ne gibi hizmetler sunmaktadır.?
yıllardır online sektörlerde varlığını sürdüren global bir işletmeyiz. 2008 den bu yana bitcoin (btc) yaygınlaşmasıyla arz ve taleplerin yoğun olması sebebiyle ankara merkez olmak üzere 81 ilde faliyet göstermeye karar verip ankara kızılay kuyumcular çarşısı no=21 de hizmet vermeye başladık.

neden ofis kurduk neden nakit btc?
ankara btc nin kuruluş amacı olan banka ve kurumları ortadan kaldırma olduğunu herkes bilmektedir. biz ofisimizde herhangi bir banka hesabı kullanmadan elden nakit olarak ödeme yapmaktayız. herhangi bir banka kurum yada kuruluşa güvenmeye gerek kalmadan paranızı isterseniz dolar isterseniz tl olarak elden alabilirsiniz. ve işin güzel tarafı dolarlarınızı yüksek fiyattan bozmaktayız. bankalar dan yüksek fiyata dövizini bozuyorsunuz. bankaya gerek kalmadan elden paranızı alıyorsunuz bizden daha nasıl bir beklentiniz olabilir ki ?

elden btc nedir?
banka kurum yada kuruluşlardan uzak gizlilik politikamız çerçevesinde tüm haklarınız saklı tutulup elden paranızı almanızdır. ankara kızılay ofisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

nakit btc işlem limiti varmı?
btc alım yada bozum için harhangi bir limit yoktur. paranızı anında ofisimizden alabilirsiniz.

transfer nasıl gerçekleşir?
kurlarımız binance firması üzerinden %3 tür ve bizim cüzdan hesabımıza paranı gönderdiğinizde 1 comfirm yani 1 onay alınması durumundaki güncel binance kuru geçerlidir. ve 1 onay aldıktan sonraki güncel kur üzerinden ödemeniz yapılır.
81 ilden 5 btc üzeri elden teslimat yapılır.

vds

bilgisayar sonucu performansına sahip olan ve tamamen yalıtılmış barındırma ortamı elde edebilmek için, vds server büyük öneme sahiptir. özellikle izolasyon ayrıcalığı sayesinde, aşırı kaynak tüketimi gerçekleşse dahi diğerlerini etkilemez ve verimli bir sanal sunucu desteği sağlanır. bu verim web sitenizin daha etkin şekilde kullanılmasına ve ışık hızında bir performans elde etmenize imkan vermektedir. böylece vds ile beraber müşterileriniz çok daha etkin şekilde site bünyesinde gezinme ve ulaşım imkanı sağlar. ayrıca vds satın al seçeneği ile beraber gerçekleştirmek istediğiniz tüm çalışmaları yüksek kapasite üzerinden değerlendirebilirsiniz.

https://www.veritescil.com.tr/

otomatik kapı

sms endüstriyel iç ve dış ticaret ltd. şti. 1990 yılında kurulmuş olup, 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. kurulduğu günden bu yana otomatik kayar kapılarda “ gilgen “, otomatik döner kapılarda “ boon edam “ markaları ile yoluna devam eden şirketimizin faaliyet konusu: otomatik kayar kapı, otomatik döner kapı, ameliyathane kapıları ve bina otomasyon sistemlerini uzman kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile yapmaktır. ayrıca montaj sonrası yıllık bakım hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır. satış ve satış sonrası hizmetlerimizde türkiyenin her yerinde servis ağımız mevcuttur.

https://www.sms.com.tr

yerden ısıtma

yerden ısıtma sistemleri ortamın zeminine boru ya da kablolar ile döşenen mekanın ısınmasını sağlayan ısıtma sistemleridir.enerji ve para tasarrufu sağlayan yerden ısıtma sistemleri günümüzde çoğunlukla tercih edilen ısıtma sistemleridir.yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı ile de çalışabilen yerden ısıtma sistemleri radyatörlü pek çok ısıtıcı sistemine göre çok daha hızlı bir şekilde ortamın sıcaklığını sağlayabilmektedir.

https://www.saltmuhendislik.com/hizmetlerimiz/yerden-isitma-sistemleri/
  • /
  • 26
  • /
  • 23

kıbrıs avukat


kıbrıs organic shop


video octopus


buca çiçekçi


gaziemir çiçekçi


morkombin.com


nakit btc


vds


yerden ısıtma


oriflame


  • /
  • 23
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 258

kredi

kredi, bir kimseye belirli bir süre sonra geri almak kaydıyla satın alma gücü sağlanması veya bu gücün devredilmesi olarak tanımlanır. bu sözü edilen nakdi kredi tanımıdır. ancak bankalar bir tüzel ya da gerçek kişi lehine garanti ve kefalet vererek de kredilendirme yapabilir. buna da gayrinakdi kredi denir.
http://finpuan.com/
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.