türk kızı

öncelikle;

(bkz:anan)

ne yaparsa yapsın türk erkeklerini bir türlü memnun edemeyen yurttaşımız. yer yer sağanak kezbanlıklarıyla ünlüdür.

edit: ey halkım! kezban olduklarını ben demiyorum, bir grup hemcinsim böyle bir iddiada bulunuyor. ayrıca kezban olup olmadıklarını en iyi cumhurbaşkanım bilir. bırakın o karar versin.
genelde kezban diye bahsedilen kızlardır.

bir toplumdaki kadınların çoğunluğunun kezban olduğunun düşünülmesi otomatik olarak o toplumun erkeklerin çoğunluğunun da kezban olduğu çıkarımını yapmamazı sağlar. çünkü bu erkekler yoktan varolmamıştır. kezban diye bahsedilen analardan çıkmışlardır.

ve ataerkil toplumlarda, kadınların durumundan erkekler sorumludur. burdan şu sonuca varıyoruz. türk erkekleri kezbandır.

not: bu yazı, türk kızları kezbandır diyen beyinler için yazılmıştır.
nihal atsız'ın bir şiiri

pınar başına geldi
bir elinde güğümü;
çattı yay kaşlarını
görünce güldüğümü,
bağlamıştı gönlümü
saçlarının düğümü.
bilmiyordum bu örgü
acaba bir büyü mü?

sordum: nerdedir yerin?
nedir senin değerin?
yedi kral vurulmuş,
ne bu ceylan gözlerin?
hangisine varırsın
bu yedi ünlü erin?
şöyle dedi bakarak
göklere derin derin:

kralların taçları
beni bağlar büyü mü?
orduları açamaz
gönlümdeki düğümü.
saraylarda süremem
dağlarda sürdüğümü.
bin cihana değişmem
şu öksüz türk'lüğümü...
yalnızca ırk ve cinsiyet üzerinden eğlence konusu yaratıp kendini tatmin etmeyi hedefleyen bir takım işsiz güçsüz karakterin bir arada buluştuğu başlık. hala mı? hala!
hoşlandığım hanım gece seri olarak mesaj yazmış 02.00 04.00 suları , sabah uyandığımda paragraf yazdım aldığım cevap, günaydın , söyleyeceklerim bu kadar
ırkçılık yapıp burada insanları aşağılamaya yönelik hareketler yapanları toplayan, toplayacak bir başlıktır.

kız kızdır mübarekler. aldığı kültüre bakıcaksın. türk kültürünün bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. hee iyi midir kötü müdür ona ben karar veremem. seveni vardır sevmeyeni vardır. ama unutulmaması gereken bu, bu topraklardaki kültürün sonucudur. istediği kadar batı ya da doğu edebi ile büyümüş olsun. bu kültür bu tip kız özelliklerini barındırır.

insanları yargılamadan önce o ülkenin kültürüne bakın derim. sanki hepsi 25 farklı ülkeden 100 farklı kızla yıllarca beraber oldu da konuşuyor bik bik.

elde bu var reyiz. napalım?

he çok hazetmem gerçi bu kültürü benimsemiş kızlardan. herkes bir şey yazıyor. bu da benim görüşüm. yargılamadan önce düşünün azcık.

söyleceklerim bu kadar hakim bey.
hepimizin annesidir.
yarın öbür gün çocuklarınızın annesidir.

ne kadar beğenmezseniz beğenmeyin evleneceğiniz kızdır.
her halükarda baş tacıdır. karşılaşılan kötü örneklerden oluşan nefreti kusmak anlamsız sonuçta hepimizi bir türk kızı doğurdu