sözlükte küfür etmenin serbest olması

belki duymayan bilmeyen vardır diye hatırlatmak istediğim durum. sözlük yahu burası, hocaların okuduğuna dair mitler dolaşıyor diye bu kadar efendi yazmak için kasmayınız, herkes toplanıp insanlığın varoluşu anlamlandırma çabalarından, ingiliz edebiyatı'nda victoria dönemi ile romantik dönem arası farklardan konuşmayı bekliyormuş gibi hissediyorum.
onlarin ben amina koyum gercekten cok ayip edliyorlar
bilinmeyen bir şeydir. moruk kural falan yok ki. ne yapcağımızı bilemez olduk amına koyayım azizim. fular mı takalım atkı mı dolayalım? ben bu işi çözemedim amını yurdunu siktiğimin saygı değer insanları.

olağanüstü bir gündem ile ege sözlük yönetiminin olaya barnak! basması gerektiğini düşünmekteyim. yazamıyoruz ki. hadi onu geçtim şikayet dahi edemiyoruz. adam başlık açıyo ilk girdiği entry formata uygun değil. yani benim formatıma uygun değil yoksa buraya uygun. kural yok amına kodumun yerinde.

(bkz: ege sözlük format)

anlamamış olabilirsiniz bir daha yazayım;

(bkz: ege sözlük format)

abidik gubidik işlerle uğraşcağına azcık şununla ilgilenin.

not:izmir'e döndüm sikeyim böyle havayı. saygılarımla...
yeni gelen format ile artık mümkün olmayan ihtimaldir.

(bkz:ege sözlük format)
ege sözlük formatındaki maddenin 3.sahıslara edilen küfür ve hakaret için geçerli olduğuna inanmak istediğim, aksi takdirde sıkıntılı olan durum. * *