sevgiliyle eve çıkmak

üniversiteli birçok fatmanın ve alinin hayali.

ancak bu hayali pelinsular ve meriçler yaşıyor.
bu o kadar da güzel bir hayal değildir. öncelikle zengin çocukları değilseniz bornova'da 2 kişi eve çıkmak çok zor artık. 3. bir kişi alacaksan birlikte eve çıkmanın anlamı kalmıyor zaten. eğer zengin çocuğuysan da rahatlığı seviyorsan bir yerde, onların da 24-25 yaşından önce bu işe gireceğini düşünmüyorum. bunlar tatlı hayaller değil, izmir'de okurken kişisel alan bırakın kendinize.
para, zaman ve enerji üçlemesine uymayan hede.

libido tavan yapmış vaziyetteyken zaman var, enerji var, para yok.

çok da mühim olmadığını söylemek gerek. devam eden bir çok ilişki bu eylemin gerçekleşmemesi sebebiyle şu an devam ediyordur.
tam anlamıyla kumardır, başarırsanız ödül büyüktür.

*
geçen sene bu zamanlar ucundan döndüğüm çılgınlık, deli silkmişti herhalde beni.
kumardır diyen yazara gönülden katılmakla birlikte , yapılmaması gerekendir.
çıkarsınız , eğlenirsiniz , yaşarsınız , ama 3 ay sonra ayrılırsanız çok büyük bir boşluk oluşacağı için hayatınızın en sarsıntılı depresyonuna hoşgeldiniz.
çıkarsan çık kardeşim bana ne, demek istediğim. lakin bu dönemi yaşayıp sonucunu yaşayan arkadaşlarımdan tecrübe ettiğim kadarıyla çok da mantıklı olmamakla birlikte, ilişkinin özlem ve saygı ikilisini kaybedip ayrılmana sebep olacak ilk harekettir.
sims simülasyonu oynamak isteyen nice gencin hayalidir.
bazen sakıncalı olabilir ve özellikle er kişi ailesinin sıkı takibindeyse g*t altına gitmek çok uzak değildir. birde bu eylemi muhafazakar şehirlerde tatbik etmek ev sahibinin de olaya müdahil olmasına sebep olabilir. *
kira kontratı bitene kadar ayrılamayacağınıza delalet eder.swh
  • /
  • 2