küçük park

ege üniversitesinin kalbinin attığı yerdir.
ev sahiplerinin öğrencilerin kalbine attırdığı yerdir.

o nasıl ev kirası fiyatları nomıssızlar!
ergenlerden arındırılması gereken yerdir
yollarının betonlanmasıyla her yağmur yağdığında sel olup giden, ege öğrencilerinin vazgeçilmezi olan, her daim hareketli olan yerdir.
gerçekten küçüktür. göt kadar kafeler yanyana yer alır. kafelerin içindeki masalar götten daha küçüktür. yan masadakilerle aynı masada oturuyomuşsunuz gibi de yakındır masalar birbirlerine. öğrencilik hayatım boyunca takılmadım küçük parkta. benim yerim daha çok süvari caddesinin yukarı tarafındaki elit kafelerdir. bence daha sessiz sakin olgun yerlerdir.
saat 22.00 dan sonra pekte hoş şeylerin dönmediği ege üniversitesi öğrencilerinin çoğunun ikamet ettiği yerdir.
not : yapmayın kardeşim bulaşmayın o insanlara heba etmeyin kendinizi.
üniversite hayatım boyunca zorunda kalmadığım sürece gitmek istemediğim kalabalık yer.
zorunda kalmadıkça gidilmemesi gereken yerdir. kafe ve barların bir çoğu bu alana sıkışmıştır, eğlenmek için gidersiniz fakat hep bir pişmanlıkla biter. ben en son hareket halindeki şahin marka otomobilin üstünde şınav çeken atletli bir elemanı gördükten sonra küçükparktan taşındım.
ağırlıklı olarak ege üniversitesi öğrencilerinin doldurduğu alan. bornova belediyesi alanı yeniden düzenlemiştir hatta proje çizimini olgun atila'nın yaptığını söylüyorlar. bar tarzı mekânları leş niteliktedir. kafelerin de durumu farklı değildir. bir insan neden kafeler sokağında (sevgi yolu) bir kafeye oturur anlam verememişimdir. neyse ki süvari caddesi buranın kalitesizliğini, konforsuzluğunu birazcık da olsa örtmektedir.
en ateşli sevişmelere başlamadan önce ki uğrak yeri.