kimse yazmayınca kimsenin yazmaması

çok acayip durum.
şöyle bir bakıyorum; istatistiklere göre 67 yazar var, 10'u benim, 20'si adminlerin fake hesapları olsa geriye en azından 30 küsür insan kalıyor. daha en basit şeylerin bile başlıkları açılmamışken, her yer dutlukken insan benim de bir dikili taşım olsun demez mi? çekingenlikten midir üşengeçlikten midir bilemiyorum ama bu çorak toprakları ekip biçmeye başlamak lazım bir yerde, ne bileyim masa, sandalye, bilgisayar falan yazın, apple vs samsung, burger king vs mcdonalds yapın, yazarlık yan gelip yatma yeri değil...

edit: vahiy geldi, hiçbiri fake olmayan 67 canlı insan varmış, yazıklar olsun...
fazlasıyla katıldığım görüş , boş olduğum da sıkıldığım zaman giriyorum bir şeyler yazayım okuyayım diye kimse olmadığından daha çok canım sıkılıyor.
şu işe bir çare bul sözlük sonra beni yazdıklarımdan dolayı uyarırsın (!)
çok öncelerden ön gördüğüm durumdur. yazar mı kaldı ki? bak samimiyet ile söylüyorum; yazın söz eleştirmiycem. gelip çomak sokmıycam. uslu bir çocuk olup şirinleri görmeye niyetlendim. yazın sıçtırtmayın klavyenize.

lan bırak whatsapp'tan pelinsu'ya yürümeyi. vermicek sana. aynı lisede konuşmaya yüreğinin yetmediği ve şimdi aynı üniversiteyi kazanma ihtimalinin olduğu kıza 'ceren sen de mi egeye gitcen ehe?' diyen pısırık, gel yaz şuraya da yüreğini görelim anam.

16 temmuz 2017'de en fazla entry yazana akıl hocalığı yapma teklifi sunuyorum. he ben takip edemem kim yazdı diye. yazan yeşillendirsin ben ona ulaşırım.