fatih terim'in abartılmış bir balon olması

alaçatı'da yediği dayak sonrası artık patlak bir balondur.
milan kariyeri 13 maç 8 galibiyet 2 mağlubiyet 3 beraberlik ile sonuçlanmıştır. aslında pek kötü görünmese de o yıllarda milan hem italyan futbolunda hem de avrupa futbolunda zirveye oynayan bir takımdı. zirveye oynayan klüpte 13 hafta da 5 hafta puan kaybederseniz kapıyı gösterirler. balon olduğuna katılıyorum. son 10 yılda (belki daha fazla) somut hiçbir başarısı olmayan, hükümet tarafından şişirilmiş balonlardan biri.
altına imzamı atabileceğim doğru olan önermedir. aslında yabaniliği ve futbol anlayışının tamamen anlık reaksiyona dayalı olması ile ülke insanının özeti gibidir.

önceden plan yapmaz, program yapmaz... kendisinin bile açıklayamadığı adını ''kaos futbolu'' koyduğu bir ekolü vardır...

kendisini bu kadar yücelten şey her ne kadar uefa ve galatasaray'daki başarıları olsa da unutulmamalıdır ki, fatih terim uefa başarısını tamamen o dönemin galatasaray kadrosuna borçludur. zira kendisinin daha sonraki müsabakalarda neler yapabildiğini az çok gördük...

teknik direktör mü arıyorsunuz ? ben objektif adamım. fenerbahçe'li olmama rağmen bence son dönem türk futbol dünyasının en başarılı ismi aşağıdaki şahıstır:

(bkz:şenol güneş)
ulaşamadığı ciğere mundar denme olayı adamın kariyerine yaklaşan yok ancak balon aynen siz biliyosunuz bu işi