ege üniversitesi giriş turnikeleri

ege universitesine ayrı bir hava katmış turnike sistemidir. üstelik modern. kimliğinizi okutuyorsunuz öyle çalışıyor. o derece yani.
yeni sezonda passolig'le geçiş yapılması gereken turnikelerdir.

stadyum turnikeleri gibi.
güvenlik amaçlı yapılmıştır. çantası sıkışan öğrenciler gördürtür. kilolu arkadaşlarımızın korkulu rüyasıydı yeni yapıldığı zamanlar. hele o ilk geçiş, acaba geçebilecek miyim endişesi.
kapalı alanda kalma korkusu olan insanlar için birebir olan turnikelerdir. açık alanda bu fobiyi tatma şansı nasip olmaz herkese.
okulda olaylar olduktan sonra kurulan turnikelerdir.bu sene bşr solcu arkadaş bunlar üzerinden duyar kasmıştı.açıkcası bizim üniversitemiz için gayet gerekli
insanların sonuçlarından sadece kendilerinin muzdarip olduğunu düşündüğü turnikelerdir.

oysa bilen bilir, kampüs içindeki hayvan popülasyonu oldukça fazla ve turnikeler yüzünden edebiyat fakültesinde mahsur kalan bir sürü köpek oluyor.

güvenlikler desen meh!
150 kilo bedenimle geçemediğim metro girişindeki yandaki kapıyı kullandığım daha geçmemin nasip olmadığı turnikeler. en son çocukken maçlara girerken bu tip turnikeden geçiyodum. hep hayalimdir bir kere daha geçmek :'( sırf bu turnikelerden geçmek için sabah kahvaltımı 7 boyozdan 6 boyoza indirdim. hayırlısı olsun.
metro girişindekilerden biri fırfıra dönüşüp kgs'den hgs'ye geçiş yapmış olan güvenlik abidesi sistem.
geçiş esnasında nice insanları içinde sıkıştırıp mahsur kalmalarını sağlamış hain kostok. giriş-çıkış esnasında içeriye girmek isteyenlere kart basıyorlar böyle de güzel bir sistem. ayrıca doksan dakika da geçiyo diyola.
ege universitesi candeger yilmaz kapalı cezaevi girişi
  • /
  • 2