ege sözlük

ılk üniversiteye girdiğimde radyosu bile vardı, çok güzeldi. sonra kapandı ben mezun oldum yine açıldı. ne yapiyorsunuz ayıp değil mi ya. ıyi oldu geri döndü. ege'nin can sözlüğü
eski günlerinden haberimiz yoktu, yeni gördük, geldik.
selamun aleyküm diyelim.
"nerede o eski günler! " ah o eski egenin sözlüğü bile varmış lakin biz konuya henüz muvafık oluyoruz. merhabalar efenim.
app store uygulaması olsa çok sevineceğim sözlük.
2011'in dördüncü çeyreğinden beri var olmakta olan sözlüktür. kendileri ile fakültenin duvarlarına yapıştırılmış stickerları ile tanışmıştım.
gördüğüm kadarıyla tek adam rejimine geçmiştir. sol frame'i özetleyecek olursak; arada bir 2-3 yazar bir şeyler karalıyor ve sadece tek bir yazar bulmaca tadında entryler giriyor.

good game well played moruk. gg wp

noldu? yönetim işini gördü arkasını döndü uyudu şekli mi yapıyorsunuz?

olum çok sessiz buralar. arkadan sadece böcek sesleri geliyor. sanarsın gece vakti ıssız bir ormanda bekliyor gibiyim. korktum hacı. ben başka bir yerde piknik yapmaya gidiyorum.

lan 99'lular. değişikler. doluşun şuraya. kendimi çok yalnız hissettim sözlük *

dayanamıycam ben de saçma entryler giricem.

not: slm asl? tanışalım mı?
insan bi haber verir yeniden açtık diye, gerçi 'sen kimsin amk' diyebilirsiniz, valla hakılısınız ne diyebilirim.

yalnızlığına kaldığı yerden devam eden sözlüktür.
yıllar önce eusözlük olarak var olan sonra bir şekilde kaybolan şimdilerde ise tekrar döndüğünü öğrendiğim sözlük. eski icarus'lu 525 günlerine bile götürmüştür. üniversite 2 de kaşarlı poğaçanın otuz kuruş olduğu yetmişlik biranın üçbuçuk lira olduğu güzel mutlu günlere.
hızlı gelişim sözlük olmuştur. umarım devamını getirebilirler.
tam da bu akşam ''yav bi egesözlük vardı, güzeldi de radyolu falan'' deyip aramaya inanarak bulup geri döndüğüm mecra. bi aralar sanırım site kapanmıştı. yeniden açılmış. açılsın açık dursun. genç egelilerin de egesözlükte bulunup yazmaları dileği ile...
  • /
  • 3