diğer sözlüklerden başlık araklamak

diğer sözlüklerde çok tutan başlıkları aynen alıp burada kullanmak.

yapmayın lütfen. özgün olalım. en azından cümlede kelimelerin dizilişini falan değiştirin.
klişe sözlük başlılklarının dışında gerçekleşiyorsa hırsızlık gibin bir durum oluşturma ihtimali olan eylem.
vasat bir önermedir. ne gereği var böyle şeylerin? herkes herkesten araklıyor. gidip büyük sözcüklerden iki başlık almışız çok mu? sanki buradaki herkes kendi alanlarının öncüleri, fikir babaları da başlık araklamak hoş karşılanmıyor.

valla bunaldım sözlük. hiçbir özgün davranışı olmayan popüler kültürü eleştirmeye çalışan modernist kölelerin farklılaşma çabalarından bıktım.

nabüünüz genşler? eğleniyo muyuz? sözlük de happy hour olsa da kendine makyaj ile yeni yüz çizen kadın yazarlarımızla ucuz ve sulu bira içsek. arkada da 300-500 ritmi ile serdar ortaç. alaçatı yerine buraya çeksek insanları."ege sözlük yıkılıyoooğğğğ wuhhhuuuğ"
sözlükte -da -de ayrımını yapamayan kişileri ortaya çıkaran da bir başlıktır aynı zamanda. ha bir de ''önerme''nin tanımını bilmeyen kişileri de ortaya çıkarmıştır.

bendeki de laf, -da -de ayrımını bilmeyen birinden ''önerme'' kelimesinin tanımını bilmesini beklemek hayalciliktir.
ekşi sözlük çok geniş bir veri tabanına ulaşmış ve türünün ilk örneği olduğu için eninde sonunda buraya açılan başlıklar onunla örtüşecek. nihayetinde konsept aynı.

sosyomat vardı bir aralar. ekşi sözlüğe alternatif gibi doğdu. farklıydı ve başarılı da oldu bir süre. orada başlık yerine etiket sistemi vardı. ekşi sözlüğe daha geçen hafta gelen profil resmi gibi özellikler 11 sene önce sosyomatta vardı. ama adminlerin basiretsizliği ile azalarak bitti. ege sözlük ise bire bir ekşi sözlükten devşirme iken başlıklar bari farklı olsun demek çok mantıklı değil. nitelikli adamlar sözlükte tutulup, lakırtı yapan adamlar azaltılırsa kaliteli bir alt kültür doğabilir. boynuz kulağı geçebilir yani.