bursa alarm sistemi

bursa alarm sistemleri ile hırsızlık, soygun, acil sağlık, yangın, gaz kaçağı ve su baskını tehlikelerine karşı, eviniz ve işyeriniz 7/24 tamamen gönül rahatıyla koruma altında olacaktır. ev veya iş yerinizin konumuna, isteklerinize, içerideki yaşama tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle uygunluk sağlatılmasıyla oluşur. istenmeyen durumu hemen algılar ve anında alarm verir. alarm verdiği zaman sirenle, ışıkla, otomatik telefon bağlantısıyla çevreye ve gerekli yerlere haber verir. istenmeyen durumu; açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması gibi hallerin oluşmasıyla anlar. içerideki hareket ve yaşam tarzına bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verirsiniz ve bursaalarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
alarm sistemi bursasayesinde tam zamanlı koruma sağlayan sistemlerimiz 7 gün 24 saat takip edilmektedir. tam korumalı alarm sistemi bursa ile evinizi ve iş yerinize izinsiz bir giriş olması durumunda; kapı veya pencerede bulunan manyetik kontak, içeride bulunan hareket sensörü, alarm paneline sinyal gönderir ve sistemi devreye sokar, alarm paneli sireni çaldırır. alarm merkezine giriş yapılan noktayı bildirir. ne çelik kapı ne de yüksek zeminler hırsızları durdurmaya yetmez
her geçen gün geliştirdikleri birbirinden şaşırtıcı yöntemlerle karşımıza çıkan hırsızlar için sadece çelik kapı kullanmanız ya da ev ve iş yerinizin tırmanılamayacağını sandığınız bir yükseklikte bulunması, oluşacak tatsız bir girişimi önlemenize yardımcı olmaz. üstelik bir anda burun buruna geldiğiniz hırsızın, can güvenliğiniz için de açık tehdit oluşturduğunu kabul etmeliyiz.
alarm sistemi bursa her zaman yanınızda!

bursa’da güvenlik sistemleri hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için güvencem bursa alarm sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz.
https://www.guvencem.com/bursa-alarm-sistemleri.html